Profesjonalne systemy informatyczne

O firmie

Nasza firma istnieje od 1993 roku i od początku swojej działalności stawia sobie za cel profesjonalną obsługę swoich Klientów w zakresie szeroko rozumianej technologii IT i doradztwa biznesowego w zakresie technik sprzedaży i technologii informatycznych. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta i spełnienie Jego oczekiwań wobec nas jako partnerów biznesowych. Doskonale wiemy jak ogromną rolę odgrywa niezakłócone działanie systemów IT w każdej firmie, jak szybko powinny być rozwiązywane problemy i co robić, aby było ich jak najmniej. Naszymi dostawcami i partnerami są najlepsi światowi i krajowi producenci oraz dystrybutorzy. Doświadczona i fachowa kadra pracowników pozwala nam podejmować najtrudniejsze zlecenia i w pełni profesjonalnie obsługiwać najbardziej wymagających Klientów.

Ciągle się uczymy, bo chcemy rozumieć, na czym polega biznes każdego naszego Klienta – tylko wtedy możemy być skuteczni i pomocni. Dostarczamy przemyślane, sprawdzone i kompleksowe rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań – nie sprzedajemy komputerów jak robi to setki innych firm – dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

PAJ-COMP
Agnieszka Zaręba-Brzozowska

ul. Wileńska 54
05-200 Wołomin

Godziny pracy biura:

poniedziałek-piątek: 8.00 - 16.00

Kontakt

tel.: 22 787 90 18
tel.: 22 776 13 20
e-mail: pajcomp@pajcomp.pl
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Projekt i wykonanie: PAJ-COMP © 1998 - 2019