Profesjonalne systemy informatyczne

IBM SurePOS 500

Znakomite połączenie solidności, wydajności i elegancji

SurePOS 500 to zintegrowane rozwiązanie dotykowe idealne do barów, restauracji i sklepów specjalistycznych. Monitor dotykowy oparty o technologię podczerwieni o dużym kącie nachylenia daje możliwość łatwej obsługi terminala oraz swobodnego kontaktu sprzedawcy z klientem, a możliwość dołączenia drugiego niezależnego monitora pozwala zwiększyć obszar zastosowań i zainteresować klientów innowacyjnością rozwiązania. Duża ilość portów we/wy zwiększa funkcjonalność terminalu pozwalając podłączyć szeroką gamę urządzeń peryferyjnych. Specjalnie zaprojektowana zgrabna i wzmocniona konstrukcja wytrzyma pracę w ciężkich warunkach chroniąc w ten sposób inwestycję w technologię. Monitory dotykowe oparte o technologię podczerwieni dają ostry i wyrazisty obraz, nie wymagają kalibracji oraz pozwala operatorowi na swobodny dotyk matrycy (palcem, długopisem lub paznokciem).

SurePOS 500 ma możliwość dołączenia niezależnego, drugiego monitora (dotykowego lub tradycyjnego) pozwala na interaktywną formę sprzedaży opartą na „współpracy” z klientem. Terminal SurePOS 500 zawiera dużą ilośc portów we/wy dzięki czemu można podłączyć różne urządzenia peryferyjne takie jak drukarki fiskalne, skanery kodów kreskowych, szuflady kasowe, itd. Możliwość zintegrowania z MSR, głośnikami stereo i czujnikiem zbliżeniowym dodatkowo zwiększa funkcjonalność i obszary zastosowań w miejsach sprzedaży. Każde urządzenie z rodziny IBM Retail Store Solutions przechodzi bardzo rygorystyczne testy wytrzymałościowe w ciężkich warunkach, które mają na celu potwierdzenie ich odporności na wstrząsy, wyładowania elektrostatyczne, niskie temperatury, dużą wilgotność i pracę w warunkach dużego zapylenia. Pozytywne przejście tych testów daje pewność, że terminale takie jak SurePOS 500 będą działać sprawnie i bezawaryjnie w podobnych warunkach przynajmniej 7 lat lub dłużej.Dodatkowo projekt obudowy pozwala na szybki i sprawny dostęp do komponentów wewnętrznych w celu wymiany bądź modernizacji. Dodatkowym atutem SurePOS 500 jest fakt, że w pełni współpracuje z większością obecnie stosowanych w handlu detalicznym systemów operacyjnych: Microsoft® Windows® 2000/XP/WEPOS, IBM PC DOS 2000, Linux. Daje to możliwość bezproblemowego zainstalowania obecnych jak i przyszłych aplikacji sprzedażowych i multimedialnych. Opcja zamówienia z preload-em WEPOS przyśpiesza czas wdrożenia rozwiązania.
Wykorzystanie zasobów w pełni fukncjonalnego i wydajnego terminalu SurePOS 500 otwiera nowe możliwości przed sprzedawcami w Twojej firmie. Zainteresuj swoich klientów rozwiązaniem SurePOS 500 z dodatkowym monitorem i zdobądź ich lojalność !

 

PAJ-COMP
Agnieszka Zaręba-Brzozowska

ul. Wileńska 54
05-200 Wołomin

Godziny pracy biura:

poniedziałek-piątek: 8.00 - 16.00

Kontakt

tel.: 22 787 90 18
tel.: 22 776 13 20
e-mail: pajcomp@pajcomp.pl
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Projekt i wykonanie: PAJ-COMP © 1998 - 2019