Profesjonalne systemy informatyczne

Asseco WAPRO WF-FaKir

WF-FaKir dla Windows jest programem przeznaczonym do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych. Może być również z powodzeniem stosowany w jednostkach budżetowych. Charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością i niezawodnością działania. Skutecznie wspomaga prowadzenie ewidencji dokumentów oraz ułatwia analizę wyników finansowych firmy.

WF-FaKir dla Windows to program przeznaczony do prowadzenia księgowości – umożliwiający m.in. dekretację i księgowanie dokumentów, ewidencję VAT oraz rozrachunków, a także tworzenie zestawień, analiz i wydruków. W każdym momencie program umożliwia wygodny i szybki dostęp do wszelkich zgromadzonych informacji, przy czym zakres i układ wyświetlanych danych może być precyzyjnie określony przez użytkownika, a w razie potrzeby także zapisany w postaci definiowalnych filtrów i ustawień własnych. Użytkownik może ponadto określić i zapamiętać szereg parametrów związanych z pracą samej aplikacji. WF-FaKir jest pod tym względem bardzo elastyczny – użytkownik ma wpływ na szereg opcji związanych zarówno ze stroną merytoryczną działania programu (algorytmy) jak i jego wyglądem. Pozwala to na dostosowanie programu do specyfiki działania firmy jak i osobistych preferencji. Dostęp do wspomnianych wyżej opcji, jak również do danych gromadzonych w systemie jest precyzyjnie kontrolowany przy pomocy wielowymiarowego systemu uprawnień.

WF-FaKir dla Windows jest funkcjonalną kontynuacją dobrze znanej, obecnej na polskim rynku od kilku lat, wersji DOS-owej programu. Jest on wynikiem połączenia dotychczasowych bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami, jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. Program jest w pełni kompatybilny ze środowiskiem i interfejsem Microsoft Windows – pracuje pod kontrolą Windows 95, 98, 2000, NT, ME, XP, Vista maksymalnie wykorzystując zalety każdego z tych systemów operacyjnych.

Pełna obsługa finansowo-księgowa firm

WF-FaKir zapewnia obsługę wszystkich rodzajów zdarzeń gospodarczych, począwszy od dekretacji i księgowania dokumentów, poprzez ewidencję VAT i rozrachunków, aż po generowanie zestawień, analiz i wydruków. i analizę kosztów działalności firmy (wykorzystując, oprócz standardowego planu kont, także dodatkowe struktury centrów przychodów i kosztów MPK). Dodatkowo użytkownik zyskuje możliwość analizowania rentowności poszczególnych obszarów działalności, tworzenia budżetów i precyzyjnej kontroli ich realizacji. Przy pomocy zaawansowanych analiz wskaźnikowych możliwa jest również kontrola kondycji finansowej firmy.

Wariant dla sektora finansów publicznych

WF-FaKiR w wariancie BUDŻET to doskonałe narzędzie dla sektora finansów publicznych. Podstawą dla zastosowanych w programie rozwiązań są przepisy zawarte w ustawie o finansach publicznych oraz przepisach wykonawczych do tej ustawy. Pracując na wariancie PRESTIŻ programu WF-FaKir, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą prowadzić ewidencję Program umożliwia wygodny i szybki dostęp do wszystkich zgromadzonych informacji. Zakres i układ wyświetlanych danych może być precyzyjnie określony przez użytkownika, a w razie potrzeby także zapisany, w postaci definiowalnych filtrów i ustawień własnych. Użytkownik może samodzielnie określić i zapamiętać szereg parametrów związanych z pracą aplikacji.

WF-FaKir BIZNES

Możliwa jednoczesna praca wielu użytkowników, obsługa maksymalnie 3 firm
• Wielofirmowość, wielowalutowość, obsługa wszystkich rodzajów zdarzeń gospodarczych
• Automatyzacja procesu rejestracji i dekretacji dokumentów
• Automatyczne rozliczanie rozrachunków, tworzenie dokumentów różnic kursowych, drukowanie przelewów, potwierdzeń sald, ponagleń
• Automatyczne zamykanie roku obrotowego wraz ze stosownymi przeksięgowaniami
• Możliwość wszechstronnej analizy zapisów – różnorodne raporty i zestawienia dostępne na ekranie lub w formie wydruku
• Udostępnianie danych dla narzędzi zewnętrznych (MS Office, Crystal Reports itp)

WF-FaKir BIURO

Możliwa jednoczesna praca wielu użytkowników, obsługa dowolnej liczby podmiotów.
• Pełna funkcjonalność wariantu BIZNES
• Funkcje usprawniające pracę biur rachunkowych
• Dla klientów biura – możliwość zdalnego przeglądania danych księgowych

WF-FaKir PRESTIŻ

Możliwa jednoczesna praca wielu użytkowników, obsługa dowolnej ilości podmiotów.
• Pełna funkcjonalność wariantu BIURO
• Zaawansowane mechanizmy obsługi kosztów
• Budżetowanie i kontrola realizacji budżetów
• Zawansowana obsługa windykacji należności
• Dodatkowa sprawozdawczość, w tym wymiana danych z arkuszem kalkulacyjnym MS Excel oraz pełna integracja z generatorem raportów Crystal Reports

 

Korzyści z użytkowania programu WF-FaKir:

• Realizacja wszystkich zasadniczych operacji księgowych, automatyzacja powtarzalnych czynności
• Bieżąca kontrola zobowiązań i należności, precyzyjna analiza kosztów
• Dostęp do różnorodnych zestawień i raportów, współpraca z zewnętrznymi narzędziami analitycznymi

PAJ-COMP
Agnieszka Zaręba-Brzozowska

ul. Wileńska 54
05-200 Wołomin

Godziny pracy biura:

poniedziałek-piątek: 8.00 - 16.00

Kontakt

tel.: 22 787 90 18
tel.: 22 776 13 20
e-mail: pajcomp@pajcomp.pl
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Projekt i wykonanie: PAJ-COMP © 1998 - 2019